top of page
Foto Madelief.jpg

Verloskundigen in opleiding

​

Wij begeleiden verloskundigen in opleiding van de Verloskunde Academie in Amsterdam. Een verloskundige in opleiding loopt met ons mee tijdens de spreekuren, bevallingen en kraamvisites. 
In het eerste studiejaar kijken studenten vooral mee met ons, om zo een duidelijke beeld te kunnen vormen over het werk van een verloskundige. De tweedejaars studenten kijken mee en voeren geleidelijk aan steeds meer praktische vaardigheden uit. Derdejaars studenten zijn meer zelfstandig aan het werk en wij ondersteunen hen waar nodig. In het vier
de jaar, het laatste jaar van de opleiding, zullen verloskundigen in opleiding zelfstandig spreekuren draaien en bevallingen begeleiden. Wij zullen altijd aanwezig zijn en supervisie houden. Als je bezwaar hebt tegen het aanwezig zijn van en/of begeleid worden door verloskundigen in opleiding, geef dit dan gerust aan bij ons. 

​

​

Beste aanstaande ouders,  

 

Mijn naam is Madelief, ik ben 24 jaar oud en ik zal in de maanden december en januari stage lopen bij verloskundigenpraktijk Driebergen! Je kunt mij in deze periode tegenkomen tijdens het spreekuur, bij de bevalling of in de kraamweek.

Ik vind het elke keer weer een bijzonder voorrecht om deel te mogen uitmaken van het moment waarop mensen ouders worden. Met de dag groeit mijn passie voor de verloskunde en ik kijk er heel erg naar uit om richting afstuderen te gaan.   

Mocht je je niet prettig voelen bij mijn aanwezigheid, voel je dan niet bezwaard om dit aan te geven bij een van de verloskundigen.

Ik heb er zin in en hoop jullie snel te ontmoeten!

 

Groetjes Madelief

​

 

bottom of page